Powiat Strzeliński

Szkolenie Seniorów

Wczoraj, tj. 19 października, w sali komputerowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie odbyło się szkolenia z zakresu e-administracji dla dolnośląskich seniorów. Projekt realizowany jest przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną wraz z filiami, z upoważnienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Powiat Strzeliński również wziął udział w przedsięwzięciu. Na szkolenie zapisało się 12 seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Strzelinie. Dziękujemyserdecznie. Członek Zarządu Artur Gulczyński przywitał zgromadzonych, po czym podarował symboliczne upominki.
Celem szkolenia było rozwijanie kompetencji korzystania przez seniorów z usług publicznych drogą elektroniczną. Prowadziła je pracownik Biblioteki, Wioletta Matelonek.
Dziękujemy Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej za współpracę oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących za użyczenie sali.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności