W czwartek, 13 października, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Strzelinie odbyło uroczyste przyznanie nagród Starosty Strzelińskiego dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli.
Starosta Anna Horodyska i Wicestarosta Marek Mierzwiński złożyli życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, a następnie wspólnie z Członkiem Zarządu Arturem Gulczyńskim, wręczyli dyplomy oraz pamiątkowe róże zaproszonym gościom.
Serdecznie gratulujemy wszystkimwyróżnionym i życzymy powodzenia w wykonywaniu misji, jaką jest kształcenie naszych dzieci i młodzieży.